Kryty pre iPhone 12 – najširší výber na AppleKing.sk

V piatok 23. októbra sa spustil predaj iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Na iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max si budeme musieť ešte pár chvíľ počkať. Pred-objednávky týchto iPhonov štartujú 6. novembra. Vráťme sa ale k príslušenstvu… Ak je pre vás kryt nutnosť alebo módny doplnok pre váš iPhone, potom by vám rozhodne nemal chýbať. Kryty pre iPhone 12 aj ďalšie príslušenstvo zoženiete už teraz na AppleKing.sk.


Kryty pro iPhone 12 a další příslušenství nyní skladem na AppleKing.

Kryty aj ďalšie príslušenstvo pre iPhone 12 skladom

Kryty pre iPhone 12, 12 mini, 12 Pro aj 12 Pro Max máme pripravené ihneď k odoslaniu. Spolu s krytmi máme pripravené aj ďalšie príslušenstvo, akým sú tvrdené sklá pre ochranu displeja, káble, audio-káble, nabíjacie adaptéry alebo lightning káble.

Nabíjačka a slúchadlá zmiznú aj z balení starších iPhonov

Nezabudnite na nabíjačku

Ako sme už spomínali na našom blogu, v balenia nového iPhonu 12 nenájdete nabíjací adaptér ani slúchadlá. Po novom bude mať každý iPhone pribalený len lightning kábel, ktorý je zakončený USB-C konektorom. Znamená to teda, že si musíte zaobstarať USB-C nabíjací adaptér.

Síce aj staršie, ale o poznanie pomalšie nabíjačky, ktoré sú zakončené USB-A, sú s iPhonom kompatibilné. Avšak ich nevýhodou je spomínaná nižšia rýchlosť nabíjania. V prípade, že si kupujete kryty pre iPhone 12 alebo iné príslušenstvo, nezabudnite si skontrolovať, či vhodný nabíjací adaptér doma skutočne máte.

Bez slúchadiel to nepôjde

Väčšina používateľov mobilných zariadení si nedokáže svoj deň predstaviť bez počúvania hudby. Medzi kryty a nabíjacie adaptéry pre iPhone 12 sa tlačia aj slúchadlá, ako jedno z najdôležitejších príslušenstiev, ktoré väčšina užívateľov používa každý deň.

Tisícky používateľov po celom svete si obľúbili bezdrôtové slúchadlá, predovšetkým kvôli ich praktickosti, ktorú majú vďaka odstráneniu káblov. Ich široký výber máme tiež na AppleKing.sk.

Ak preferujete skôr slúchadlá s káblom, aby ste si nemuseli strážiť dobíjanie bezdrôtových slúchadiel, potom celkom isto potešíme aj vás.

Príslušenstvo pre iPhone 12 nájdete tu

Príslušenstvo pre iPhone 12 mini nájdete tu

Príslušenstvo pre iPhone 12 Pro nájdete tu

Príslušenstvo pre iPhone 12 Pro Max nájdete tu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *